S plánování svatby na zahradě pomohou tipy od TENTino.cz

Plánujete svatbu a přemýšlíte nad místem? Co takhle zahrada? Ta je ideálním prostorem pro menší svatby, který je levný a zároveň příjemný. Když si vyberete zahradu jako místo pro vaši svatbu, můžete si být jisti, že vaše svatba bude krásná, intimní a přirozená. Níže najdete několik tipů od specialistů z TENTino.cz, největšího prodejce party stanů a pronajímatele party stanů v ČR.

Jak tedy uspořádat dokonalou svatbu v zahradě?

1. Vyberte si vhodnou zahradu: Pokud nevlastníte zahradu, kterou můžete použít, zkuste najít někoho, kdo vám ji půjčí. Můžete se zeptat přátel, rodiny nebo hledat zahradu k pronájmu. Hlavně počítejte s tím, aby zahrada byla dostatečně velká pro všechny vaše hosty. 100 m2 pro 100 hostů stačit nebude.

2. Vytvořte si plán: Ujasněte si, jak bude zahradou svatba probíhat. Kde se bude konat obřad, kde budou sedět hosté, kde se bude tančit a jak bude zařízené jídlo a pití. Mějte na paměti, že v zahradě může být mnoho překážek, jako jsou nerovnosti terénu, špatné osvětlení nebo hmyz. Věnujte jim pozornost a snažte se je odstranit (skvělou volbou jsou svíčky proti komárům).

3. Zvažte pronájem party stanu: I když předpověď vypadá dobře, nikdy nevíte, kdy přijde nenadálá průtrž mračen. Je dobré mít party stan nebo třeba alespoň garáž, kam se hosté mohou před deštěm schovat a sednout si. Stejně tak je potřeba mít nějakou střechu pro ochranu před sluncem.

4. Zvolte vhodné květiny: Zvolte květiny, které se hodí k zahradě – často už na ní dost květin poroste, tak ať se vám moc nebijí s výzdobou.

5. Zvolte vhodné menu: Pokud se rozhodnete pro svatbu v zahradě, můžete zvolit i jiné menu, než je klasické menu na svatbě. Zvažte například grilování, piknikové koše nebo lehké saláty a dezerty. Důležité je také myslet na to, že v zahradě nemusí být vždy k dispozici elektřina.

6. Připravte se na vše: I když si pečlivě naplánujete svou svatbu v zahradě, může se stát, že něco nepůjde podle plánu. Ať už jde o počasí, elektřinu, problémy s hygienickým zázemím, parkováním… Mějte vždy v záloze plán B a snažte se myslet na vše.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními recenzemi.