Třikrát porazil rakovinu a myslel, že dávku štěstí už vyčerpal. Štědrý den muži změnil život

„Měl jsem třikrát rakovinu a myslel jsem si, že jsem měl velké štěstí, když mi potřetí řekli, že jsem ji porazil. Ale když jsem se dozvěděl, že jsem vyhrál, málem jsem omdlel,“ popsal svoji reakci webu iTV.com Bill Puffett, který byl jako vítěz vyhlášen přímo na Štědrý den.

Šťastný senior dodal, že po tom všem, čím si prošel, je výhra v loterii třešničkou na dortu. „Třásl jsem se, ale nebylo to kvůli chladu. Ten pocit byl nepopsatelný. Mít v ruce tolik peněz je neskutečné,“ dojímal se.

Rakovinu porazil Bill již třikrát. Poprvé mu byla diagnostikován melanom, tedy rakovina kůže, a kvůli tomu mu lékaři museli odstranit velký kus kůže na rameni. O pár let později přišla rakovina prostaty a Bill dostával intenzivní radioterapii. Léčba ale zabrala. V roce 2020 pak lékaři zjistili, že má rakovinu střev a musel podstoupit operaci. Ta byla opět úspěšná, Bill ale dlouho trpěl bolestmi. „Naštěstí už mám vše dobré, ale musím to zaklepat, nemůžu říct, že se to nevrátí.“

Peníze mu tak rozhodně pomohou. Podle informací webu independent.co.uk Billova manželka doteď stále pracovala jako pečovatelka, což bylo velmi náročné. „Pracovala 12 hodin denně, čtyři dny v týdnu a jednu noc, než jsme vyhráli. Říkal jsem si, proč se nemůže stát něco, aby mohla odejít do důchodu,“ líčil Bill. To nyní nastalo a Linda Puffettová dala v práci výpověď. Vyhrané peníze pár plánuje dát na rekonstrukci domu.


Pokračovat ve čtení