Příští rok už ve třech, překvapila Tereza H. fotkou s přítelem. Pak vysvětlovala

Tereza Hlůšková se na sociálních sítích pochlubila fotografií s přítelem. Zamilovanou fotografii pak doplnila o vzkaz. „První společné Vánoce. A příští rok už ve třech,“ šokovala své sledující. Za zprávu přidala i zamilované emoji.

Nešlo ale o oznámení těhotenství, jak by se mohlo zdát. „Otěhotníme až příští rok. Miminko bude v bříšku na Vánoce, doufáme,“ upřesnila zprávu. Tereza Hlůšková se svým přítelem Mariánem randí již několik měsíců.

„Po víc než pěti letech mám někoho, kdo mě rozesměje v každé situaci a na koho neumím být dlouho naštvaná. Někoho milého, laskavého, milujícího, srandovního a citlivého, jako jsi ty,“ vyjádřila partnerovi náklonnost na sociálních sítích letos v listopadu.

„Prostě jsme si na sebe museli počkat. A kdo si počká, ten se dočká! Těším se na společnou budoucnost a vše s tebou spojené. Miluji tě,“ dodala emotivně mladému fotbalistovi. První společný snímek sdílela letos v září.

Celníci zadrželi Terezu H. v roce 2018 na letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu. Češka tvrdila, že do Pákistánu přijela jako modelka a někdo jí heroin do kufru podstrčil. Pákistánský zpravodajský portál UrduPoint již dříve uvedl, že drogy, které převážela, by měly na černém trhu hodnotu 150 milionů pákistánských rupií (tehdy asi 19,5 milionu korun).


Pokračovat ve čtení