Odpolední teploty tento týden dosáhnou až 20 stupňů, teplá budou i rána

Odpolední teploty tento týden dosáhnou až 20 stupňů, teplá budou i rána; Zdroj foto: iStock

V pondělí bude podle předpovědi oblačno až zataženo, místy se objeví přeháňky a na severozápadě ojediněle i bouřky. Nejvyšší odpolední teploty očekávají meteorologové mezi 16 až 20 stupni Celsia, na Moravě kolem 14 stupňů a na horách kolem 12 stupňů Celsia.

V úterý bude obloha oblačná až polojasná, uvedli meteorologové. Pršet bude místy zejména na severu a severovýchodě. Ve středu už bude podle předpovědi jasno až polojasno, během dne ale začne přibývat oblačnost od jihozápadu. Na západě místy zaprší, jinde se podle meteorologů vyskytnou jen ojedinělé přeháňky. Nejvyšší denní teploty dosáhnou ve středu 12 až 16 stupňů, na východě a severovýchodě při malé oblačnosti až 19 stupňů, vypočítali.

Ve čtvrtek a v pátek bude převážně polojasno, místy se opět objeví mlhy, mrholení nebo slabý déšť, plyne z předpovědi. Nejvyšší denní teploty se podle ní budou ve čtvrtek pohybovat mezi 15 až 19 stupni, při mlze nebo nízké oblačnosti bude kolem 12 stupňů Celsia. V pátek bude o stupeň tepleji. Podobný ráz počasí očekávají meteorologové na víkend.


Pokračovat ve čtení