Děsivé záběry. Pirát silnic nebezpečně předjížděl, sotva se stihl zařadit do pruhu

Palubní kamera vozu zachytila nedaleko Jablůnky řidiče, který v zatáčce přes plnou čáru předjížděl ve velké rychlosti hned dvě auta. Video ze Vsetínska poslal redakci CNN Prima NEWS jeden z diváků.

Terénní vůz se do svého pruhu zařadil těsně před protijedoucím kamionem. Scházelo jen málo a obě vozidla se čelně srazila. Riskantní manévr redakce CNN Prima NEWS ukázala dopravnímu expertovi. „Je to nepochopitelný hazard ve špatném počasí, vysoká rychlost, naprosto nevhodné místo pro předjíždění. Bohužel se s tím setkáváme velice často,“ reagoval krajský koordinátor BESIP Zdeněk Patík.

Incident se udál v zatáčce na horizontu, kde je dvojitá plná čára. Shodou okolností přesně na stejném místě CNN Prima NEWS v listopadu točila tragickou nehodu, při které zemřeli dva mladí muži.

Osobní auto tehdy podle svědků mířilo z Valašského Meziříčí do Vsetína. V pravotočivé zatáčce na horizontu ale přejelo do protisměru a čelně se srazilo s kamionem. Osobák zůstal naprosto zdemolovaný. Řídil ho 21letý muž, jeho spolujezdec byl o rok mladší. Srážka měla pro oba fatální následky.


Pokračovat ve čtení